REZULTATI TURNIRA - NOVI SAD 2012
2012-07-01 21:2929. JUN 2012. (PETAK) | |||||
---|---|---|---|---|---|
R.br | VREME | EKIPE | KATEG. | REZULTAT | GRUPA |
1. | 13:30 | NOPAL-VOJVODINA | Ž | 2:0 | C |
2. | 14:00 | STRUGA-UNNA NEON | M | 2:0 | B |
3. | 14:30 | ORK APATIN-STRUGA | Ž | 0:2 | C |
4. | 15:00 | NOVI SAD-METALAC | M | 0:2 | A |
5. | 15:30 | PETROVARADIN-ŽELJA | Ž | 2:0 | D |
6. | 16:00 | ORK APATIN-NOPAL | Ž | 0:2 | C |
7. | 16:30 | PEŠĆANA OLUJA-NOVI SAD | M | 2:0 | A |
8. | 17:00 | NOPAL-STRUGA | Ž | 0:2 | C |
9. | 17:30 | ALAL VERA-METALAC | M | 2:0 | A |
10. | 18:30 | ORK APATIN-VOJVODINA | Ž | 0:2 | C |
11. | 19:00 | PEŠČANA OLUJA-METALAC | M | 2:0 | A |
12. | 19:30 | ALAL VERA-NOVI SAD | M | 2:0 | A |
30. JUN 2012. (SUBOTA) | |||||
---|---|---|---|---|---|
R.br | VREME | EKIPE | KATEG. | REZULTAT | GRUPA |
1. | 10:00 | SOKOL-PETROVARADIN | Ž | 2:0 | D |
2. | 10:30 | Budaörs Beach Stars BHC-SOKOL | M | 2:0 | B |
3. | 11:00 | VOJVODINA-STRUGA | Ž | 2:0 | C |
4. | 11:30 | KONTESA NERA-ŽELJA | Ž | 2:0 | D |
5. | 12:00 | SOKOL-OVB Beach Girls | Ž | 0:2 | D |
6. | 12:30 | UNNA NEON- Budaörs Beach Stars BHC | M | 0:2 | B |
7. | 13:00 | STRUGA-SOKOL | M | 0:2 | B |
8. | 13:30 | KONTESA NERA-OVB Beach Girls | Ž | 0:2 | D |
9. | 15:00 | KONTESA NERA-PETROVARADIN | Ž | 2:0 | D |
10. | 15:30 | PEŠČANA OLUJA-ALAL VERA | M | 2:0 | A |
11. | 16:00 | ŽELJA-SOKOL | Ž | 2:0 | D |
12. | 16:30 | STRUGA- Budaörs Beach Stars BHC | M | 0:2 | B |
13. | 17:00 | OVB Beach Girls-PETROVARADIN | Ž | 2:0 | D |
14. | 17:30 | KONTESA NERA-SOKOL | Ž | 0:2 | D |
15. | 18:00 | SOKOL-UNNA NEON | M | 2:0 | B |
16. | 18:30 | ŽELJA-OVB Beach Girls | Ž | 0:2 | D |
01. JUL 2012. (NEDELJA) | |||||
---|---|---|---|---|---|
POLUFINALE UTAKMICE: | |||||
R.br | VREME | EKIPE | KATEG. | REZULTAT | GRUPA |
1. | 10:00 | PEŠČANA OLUJA - SOKOL | M | 0:2 | A1-B2 |
2. | 10:30 | VOJVODINA - SOKOL | Ž | 0:2 | C1-D2 |
3. | 11:00 | ALAL VERA - BHC Budaörs Beach Stars | M | 1:2 | B1-A2 |
4. | 11:30 | OVB Beach girls - STRUGA | Ž | 2:0 | D1-C2 |
MEČEVI ZA 3. MESTO: | |||||
5. | 14:20 | VOJVODINA - STRUGA | Ž | 1:2 | |
6. | 15:00 | PEŠČANA OLUJA - ALAL VERA | M | 2:1 | |
FINALNE UTAKMICE: | |||||
7. | 15:40 | SOKOL - OVB Beach Girls | Ž | 0:2 | |
8. | 16:20 | SOKOL - BHC Budaörs Beach Stars | M | 1:2 | |
17:00 DODELA PRIZNANJA I ZATVARANJE TURNIRA |
POREDAK: | |||
---|---|---|---|
POJEDIN. NAGRADE | TAKMIČAR | EKIPA | KATEGOR. |
NAJBOLJI IGRAČ | Nagy Andras | BHC Budaörs Beach Stars (HUN) | M |
NAJBOLJI STRELAC | Emil Golić | SOKOL (HR) | M |
NAJBOLJI GOLMAN | Stevan Simić | PEŠČANA OLUJA (SRB) | M |
NAJBOLJA IGRAČICA | Kiss Zsofia | OVB Beach girls (HUN) | Ž |
NAJBOLJI STRELAC | Kiss Zsofia | OVB Beach girls (HUN) | Ž |
NAJBOLJI GOLMAN | Nela Žuzić | SOKOL (HR) | Ž |
PLASMAN: | |
---|---|
MUŠKA KATEGORIJA | ŽENSKA KATEGORIJA |
1. BHC Budaörs Beach Stars (HUN) | 1. OVB Beach girls (HUN) |
2. SOKOL (HR) | 2. SOKOL (HR) |
3. PEŠČANA OLUJA (SRB) | 3. STRUGA (MKD) |
—————